La Mer Revitalizing Hydrating Serum

Najdroższe serum do twarzy, jakie widział świat kosmetyczny. Nie mogło zabraknąć go w tym zestawieniu, ponieważ jest zdecydowanym pierwszym wyborem dla fanów luksusowej pielęgnacji. Opakowane w bajeczny, zdobiony pięknymi motywami kartonik zachwyca od pierwszego ujrzenia. Niestety wiele negatywnych recenzji serum do twarzy La Mer to najlepsze potwierdzenie tego, że cena i efektowne opakowanie nie zawsze idzie w parze ze skuteczną pielęgnację. Przekonaj się sama, czy La Mer Revitalizing Hydrating Serum to serum, które warto mieć, czy może jednak lepiej poszukać tańszej (i często lepszej) alternatywy.

Recenzja serum do twarzy la mer

Masz skórę, która wymaga nieustannego nawilżania i rewitalizacji? Serum do twarzy La Mer zostało stworzone właśnie dla takich osób – budzi skórę do życia, dostarczając jej moc składników odżywczych. To formuła odpowiednia dla każdego typu cer, ale opinie wskazują, że na tej wyjątkowo problematycznej i mocno dojrzałej niestety się nie sprawdza. Więcej w poniższej recenzji serum La Mer.

Pojemność: 30 ml

Skład i formuła:

Mając w rękach tak drogie i luksusowe serum jak La Mer Revitalizing Hydrating Serum, warto bliżej przyjrzeć się temu, co właściwie zawiera. Działa na skórę składnikami pochodzenia morskiego z kompleksu Miracle Broth. Skomponowano go z nawilżającymi mikrocząsteczkami The Deep Hydration Ferment. Co jeszcze znajdziemy w składzie tego serum? To również mieszanka alg (zielonych, brązowych i czerwonych), a także koncentrat herbaciany z limonki o silnych właściwościach antyoksydacyjnych. Jeśli ktokolwiek spodziewał się w tej cenie drobinek złota w składzie, może być zawiedziony.

Plusem jest to, że sama formuła to lekkie i wydajne serum. Ma przyjemny i dość delikatny zapach, dzięki czemu stosuje się je przyjemnie. Raczej nie obciąża skóry i nie zapycha jej, chyba że będzie stosowane w zbyt dużej ilości.

Sposób użycia i działanie:

Czy tak drogie serum wymaga specjalistycznego sposobu stosowania? Miłym zaskoczeniem jest całkiem prosty sposób użycia. Serum do twarzy należy nakładać na oczyszczoną i stonizowaną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Wystarczy kilka kropli tego rewitalizującego serum stosowanego rano i wieczorem. Co zyskujemy, wprowadzając je do pielęgnacji?

Przede wszystkim jest to serum do twarzy, które daje skórze zastrzyk energii, wspomagając w ten sposób jej naturalny proces odbudowy. Dzięki temu zapewnia skórze witalność i gładkość, a więc lepszy wygląd. Do tego poprawia nawilżenie, którego poziom może obniżać się nawet w wyniku działania promieni słonecznych. Serum La Mer wykazuje też dość dobre właściwości antyoksydacyjne, chroniąc skórę przed przedwczesnym starzeniem się. Warto się jednak zastanowić nad tym, czy tego wszystkiego nie uzyskamy również za pomocą tańszego produktu.

Podsumowanie:

Plusy:

  • serum przeznaczone do każdego typu skóry
  • solidnie i pięknie opakowany produkt
  • wykazuje właściwości antyoksydacyjne i chroni skórę
  • dobrze poprawia nawilżenie skóry
  • sposób użycia jest łatwy i nieskomplikowany

Minusy:

  • zdecydowanie zbyt wysoka cena produktu
  • działanie, które nie jest adekwatne do ceny
  • długi czas oczekiwania na pierwsze efekty
6.3 Ocena

Kompozycja składników:
7
Skuteczność w pielęgnacji:
6
Łatwość stosowania:
8
Stosunek ceny do jakości:
5
User Rating: 3 (1 votes)

1 Komentarz

Dodaj Odpowiedź